+48 502 760 699

Wchodzisz w to?

14 listopada 2020

Brawo za decyzję! Cieszy mnie to niezmiernie!

Demokryt twierdzi, że odwaga jest początkiem działania!
 
Cieszę się zatem, że jesteś osobą ambitną, poszukującą, która chce się rozwijać! Jeśli zatem potrzebujesz nauczyć się angielskiego lub podnieść swój obecny poziom zaawansowania, jestem do Twojej dyspozycji!
 
Proponuję zacząć od sprawdzenia Twojego obecnego poziomu zaawansowania. Test poziomujący możesz pobrać klikając QPT. Postaraj się znaleźć 30 minut na pierwszą część testu i rozwiąż ją bez korzystania z pomocy. Jeśli  poczujesz się na siłach, wykonaj też drugą część testu przez kolejne trzydzieści minut. Po zakończonym teście, wyślij  swoje odpowiedzi na adres english.direct@wp.pl  
 
Jeśli potrzebujesz zajęć indywidualnych? Nie ma sprawy! Proponuję Ci zajęcia online (na żywo) na specjalnie przygotowanej do tego platformie. Jest to wirtualna klasa, do której dołączasz ze swojego ulubionego miejsca. Wystarczy stabilny Internet, kamera, słuchawki z mikrofonem oraz motywacja i samodyscyplina.
 
Zajęcia - nie różnią się niczym od tzw. "normalnych lekcji" poza tym, że są jakościowo lepsze i skuteczniejsze! Widzimy się, słyszymy, możemy ze sobą jednocześnie pisać, rozmawiać, dzielić się ekranem, wysyłać zadania do wykonania itp. Od lat prowadzę zajęcia online i jest to forma kształcenia, która od kilku już lat zyskuje na popularności, ponieważ oferuje możliwość uczenia się bez ponoszenia kosztów dojazdu i czasu i z niemal każdego zakątku świata.
 
Wracając do oferty związanej z nauką angielskiego... Proponuję Ci szeroki wybór opcji:
  • MÓWIENIE Jeśli potrzebujesz konwersacji na wybrane tematy... możemy się umówić na kilka konkretnych spotkań. Napisz co Cię interesuje i ustalimy szczegóły! 
  • GRAMATYKA Jeśli masz problemy z gramatyką: potrzebujesz przećwiczenia jakiegoś zagadnienia, wyjaśnienia konkretnego czasu czy konstrukcji, wspólnego wykonania ćwiczeń, chętnie Ci pomogę! Umówimy się na jedno lub kilka spotkań, by poczuć się bezpiecznie i komfortowo wiedząc jak funkcjonuje dany aspekt gramatyki w praktyce.
  • PISANIE Jeśli nie wiesz, jak napisać tekst (raport, rozprawkę, list, e-mail, CV, itp.) - również chętnie Ci pomogę. 
  • EGZAMIN MATURALNY Jeśli potrzebujesz przygotowania do matury: poziom podstawowy lub rozszerzony; egzamin pisemny lub ustny - zapraszam! Solidnie powtórzysz wszystkie zagadnienia obowiązujące na egzaminie maturalnym z egzaminatorem egzaminu maturalnego z języka angielskiego  
  • EGZAMINY ZEWNĘTRZNE Jeśli zamierzasz przygotować się do któregoś z egzaminów Cambridge - cieszę się, że będę mógł Ci pomóc! Od lat z powodzeniem przygotowuję Kursantów do egzaminów takich jak PET, FCE, CAE czy CPE oraz innych (TOEIC, BEC, ILEC, IELTS). Przez cały czas trwania kursu solidnie monitoruję Twoje postępy w radzeniu sobie z poszczególnymi zadaniami w poszczególnych częściach egzaminu. Na koniec przystępujesz do próbnej wersji danego egzaminu, po którym dostajesz cenną informację, na jaki wynik egzaminu możesz liczyć. Moim celem jest zdanie przez Ciebie egzaminu jak najlepiej, a najlepszym dowodem tego, że warto ze mną współpracować są już dziesiątki osób, które przygotowując się ze mną do egzaminów z powodzeniem je zdały - włączając w to mojego syna, również Rafała, który w wieku 17 lat zdobył wszystkie możliwe certyfikaty (PET, FCE, CAE i CPE); osiągnął więc najwyższy możliwy poziom zaawansowania, a w chwili obecnej realizuje ze mną specjalistyczny kurs English for Engineers!
  • KURSY OGÓLNE Jeśli interesuje Cię ogólny kurs języka angielskiego, niekoniecznie przygotowujący do egzaminu, również zapraszam! Prowadzę kursy angielskiego od poziomu podstawowego (A1), przez średnio zaawansowany (B1), średnio zaawansowany wyższy (B2), aż do zaawansowanego (C1) oraz zaawansowanego wyższego (C2).
  • KURSY SPECJALISTYCZNE Jeśli interesuje Cię kurs specjalistyczny związany z Twoją pracą, studiami, zainteresowaniami - zapoznaj się proszę z moją bogatą ofertą! Mam doświadczenie w prowadzeniu kursów dla inżynierów budownictwa, technologów, ludzi biznesu (BEC), sprzedawców, zaopatrzeniowców, prawników (ILEC), księgowych, osób pracujących w HR i PR, pielęgniarek, osób zajmujących się obsługą klienta, logistyków, elektroników, mechaników, architektów, finansistów, księgowych, menedżerów, żołnierzy oraz policjantów. 
  • FILOLOGIA ANGIELSKA Jeśli studiujesz filologię angielską i potrzebujesz kogoś do przybliżenia Ci zagadnień związanych z językoznawstwem, historią języka angielskiego, kulturoznawstwem UK lub translatoryką - chętnie wyjaśnię Ci to, czego potrzebujesz!
 
Dlaczego mogę zaoferować Ci tak szeroki zakres usług? Otóż ukończyłem studia w zakresie filologii angielskiej, dydaktyki języków obcych oraz marketingu i reklamy; studia podyplomowe w zakresie zarządzania, zrobiłem sporo kursów (PR, zarządzanie w oświacie, IP, kurs pilota wycieczek, neurodydaktyka i kilka innych), od 1997 jestem lektorem, który pracował w szkołach publicznych i prywatnych, ogólnokształcących i językowych, offline i online, z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w najróżniejszych konfiguracjach i na różnych poziomach!
 
Od czasu do czasu - służbowo lub prywatnie - wyjeżdżam za granicę jako uczestnik kursów, projektów czy wizyt studyjnych (UK - 2005, Finlandia - 2014) lub czysto turystycznie. 
 
Poza tym pracowałem też w Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego wykładając takie przedmioty jak: językoznawstwo, kulturoznawstwo, gramatyka opisowa, historia języka angielskiego i kilka innych.
Pracowałem też w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli jako nauczyciel konsultant, interesują mnie nowoczesne metody nauczania, nauczanie przyjazne mózgowi, neurodydaktyka, itp. Przeszkoliłem ponad 1000 osób w trakcie niemal 250 godzin różnego typu szkoleń.
 
Świadczyłem usługi tłumaczeń pisemnych i ustnych w kraju i za granicą dla wielu organizacji takich jak: Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, Urząd Miasta w Ostrołęce, MSCDN, Stora Enso Poland, Beton Stal SA, Agencja Rozwoju Regionalnego w Ostrołęce, PIOMEDIA, itp. Nadal zajmuję się tłumaczeniem i wspieram w tym zakresie szereg firm w Polsce.
 
Staram się prowadzić zajęcia w sposób dynamiczny, kreatywny, angażujący. Zależy mi na zadowoleniu Klienta, jakości zajęć, skuteczności technik i radości z uczenia się języka!
 
Gwarantuję solidność, rzetelność, profesjonalizm, skuteczność i satysfakcję!
 
Poznając język, inwestujesz w siebie. Osobiście podobają mi się słowa, które powiedział niegdyś B.B. King „The beautiful thing about learning is nobody can take it away from you.”
 
Zatem, inwestycja w swój rozwój jest czymś, czego nikt Ci nie odbierze! Jest to wartość, doświadczenie, których nie da się na nic przeliczyć! Do zobaczenia!

poniedziałek-piątek 08:00 - 20:00

sobota  09:00 - 20:00

godziny pracy

kontakt

office@englishdirect.com.pl

Sochaczewskiego 2/19

07-410 Ostrołęka

Copyright 2007 - English Direct