DLA FIRM

14 listopada 2020

Szanowni Państwo!

Czy poszukują Państwo skutecznego sposobu przyswojenia języka angielskiego? Czy jednym z Państwa dążeń jest podniesienie swoich kompetencji w zakresie tego języka? Jest mi niezmiernie miło, że mogę przedstawić Państwu ofertę dotyczącą prowadzonych przeze mnie kursów języka angielskiego. 
 
Nazywam się Rafał Szypulski i od 2007 roku jestem właścicielem firmy English Direct, która nieprzerwanie daje swoim Klientom satysfakcję z możliwości coraz lepszego posługiwania się językiem angielskim w życiu prywatnym i zawodowym.  
 
Od 1997 roku zajmuję się nauczaniem języka angielskiego, a także organizowaniem i prowadzeniem szkoleń języka angielskiego online i offline dla pracowników firm i osób indywidualnych w Polsce i za granicą. 
 
Od 2003 roku jestem nie tylko lektorem ogólnego języka angielskiego, ale posiadam także udokumentowane kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w biznesie ( Further Certificate for Teachers of Business English) uzyskane pod patronatem London Chamber of Commerce and Industry. Od roku 1997 współpracuję z sektorem SME oraz organizacjami go wspierającymi, a moje wykształcenie wykracza poza filologię angielską obejmując także takie obszary jak PR oraz zarządzanie, marketing.  
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znam doskonale Państwa potrzeby dotyczące nauki języka angielskiego, jestem świadom obaw, które mogą Państwu towarzyszyć i zdaję sobie sprawę z Państwa oczekiwań. 
 
Jestem anglistą z pasją i prowadzę zajęcia z pełnym zaangażowaniem. Dokładam wszelkich starań, by dla każdego z moich Kursantów stworzyć jak najlepsze środowisko do przyswajania języka. Zależy mi na Państwa rozwoju, satysfakcji i radości z używania tego pięknego i praktycznego języka. Gwarantuję indywidualne, spersonalizowane podejście, staram się dobierać techniki nauczania tak, by nasze spotkania były ciekawe, dynamiczne i skuteczne.
 
Dostępne rozwiązania umożliwiają dzisiaj Państwu naukę języka online. Nauka w ten sposób gwarantuje wiele korzyści. Nasze spotkania odbywają się w czasie rzeczywistym na specjalnie do tego celu zaprojektowanej platformie. Dzięki niej nie tylko się widzimy i słyszymy, ale także mamy możliwość korzystania z wielu funkcjonalności, np. dzielenie się ekranem, możliwość współpracy dzięki interaktywnej tablicy czy wykorzystanie komunikatora tekstowego. 
 
Ponadto, niewątpliwą wartością dodatkową jest fakt, że dołączają Państwo do zajęć z miejsca, które jest dla Państwa najbardziej odpowiednie. Dzięki temu oszczędzają Państwo cenny czas i pieniądze. Dodatkową zaletą są albo zajęcia indywidualne albo  małe, kilkuosobowe grupy, dzięki czemu mają Państwo możliwość jeszcze większego, bezpośredniego i pełniejszego korzystania z zajęć.      
 
Poniżej sześć dodatkowych elementów, które wyróżniają moje kursy online:
 
 1. Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzam z Państwem darmowy audyt aktualnego poziomu zaawansowania znajomości języka angielskiego za pomocą profesjonalnego narzędzia Quick Placement Test.
 2. Prowadzę zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania: od poziomu absolute beginner (od tzw. ‘zera’) do poziomu proficiency, czyli poziomu biegłości językowej.
 3. Wraz z coraz wyższym poziomem zaawansowania na zajęciach stopniowo zanika użycie języka polskiego. Od poziomu upper-intermediate zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim
 4. Jestem też do Państwa dyspozycji przez cały okres kursu w czasie między zajęciami, ponieważ wiem, że zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym napotykają Państwo często na różnego typu komunikacyjne wyzwania językowe, dlatego w miarę możliwości służę fachową pomocą (telefon, SMS, Skype, e-mail). 
 5. Cechuje mnie duża elastyczność, jeśli chodzi o dobór treści nauczania, ponieważ poza kursami ogólnojęzykowymi, mogą Państwo, wedle życzenia, wkomponować w swój kurs elementy kursu specjalistycznego lub podjąć naukę wyłącznie na kursie specjalistycznym.
 6. Do Państwa dyspozycji jest wiele kursów związanych z poszczególnymi branżami, np. budownictwo, finanse, wojsko, policja, marketing, technologie, inżynieria ogólna, hotelarstwo, prawo, IT, mechanika, elektronika.
 

korzyści dla Kursanta = korzyści dla Państwa firmy

 

Poznali już Państwo wiele atrakcyjnych zalet, jakie niosą przygotowane przeze mnie kursy online.
 
Autentyczna chęć podzielenia się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pragnienie rozwoju Państwa kompetencji językowych zaowocują wieloma korzyściami:
 
 • poznają Państwo konkretną wiedzę gramatyczno-leksykalną na danym poziomie zaawansowania,
 • zachwycą się Państwo pięknem i bogactwem języka angielskiego,
 • poczują się Państwo pewniej praktycznie korzystając z poznanej wiedzy i umiejętności,
 • poznają Państwo właściwy dla danego poziomu zasób słownictwa i konstrukcji,
 • pokonają Państwo barierę i lęk przed mówieniem po angielsku,
 • rozwiną Państwo sprawność czytania ze zrozumieniem,
 • zdobędą Państwo umiejętność pisania tekstów użytkowych,
 • osłuchają się Państwo z językiem, dzięki czemu łatwiej będzie Państwu zrozumieć wypowiedzi innych użytkowników języka, co zdecydowanie obniży Państwa stres w różnego typu sytuacjach komunikacji z innymi,
 • odczują Państwo radość z własnego rozwoju,
 • odkryją Państwo możliwości, jakie daje większa znajomość języka angielskiego zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym,
 • poczują Państwo chęć do dalszego rozwoju językowego widząc swoje postępy i satysfakcję z używania języka w praktyce,
 • zdobędą Państwo umiejętność, której nikt nie jest w stanie Państwu odebrać.
 
O tym wszystkim mogę Państwa zapewnić jako cieszący się zaufaniem, doświadczony i kompetentny lektor języka angielskiego.  Już teraz zapraszam do kontaktu i owocnej współpracy.

 

poniedziałek-piątek 08:00-20:00

sobota  09:00-20:00

godziny pracy

kontakt

office@englishdirect.com.pl

Sochaczewskiego 2/19

07-410 Ostrołęka

Copyright 2007 - English Direct