Dive into English: Flow with Confidence!

14 listopada 2020

„Odwaga jest początkiem działania!”

Demokryt

Wygląda na to, że jesteś osobą ambitną i dążącą do rozwoju! Jeśli potrzebujesz nauczyć się angielskiego lub podnieść swój obecny poziom, jestem tu, aby Ci pomóc.

 

Na początek proponuję sprawdzenie Twojego obecnego poziomu zaawansowania. Test poziomujący możesz pobrać, klikając QPT. Znajdź 30 minut na pierwszą część testu i rozwiąż ją samodzielnie. Jeśli czujesz się na siłach, wykonaj drugą część testu przez kolejne 30 minut. Po zakończeniu, wyślij swoje odpowiedzi na adres office@englishdirect.com.pl

 

Oferuję zajęcia indywidualne lub w grupach 2-3 osobowych online na specjalnie dedykowanej platformie. Jeśli się zdecydujesz na rozpoczęcie kursu, ustalimy wspólnie terminy spotkań i wyślę Ci link w raz hasłem do naszych spotkań. Będziesz potrzebował(a) stabilnego połączenia zInternetem, kamery, oraz dobrych słuchawek z mikrofonem.

 

Sprawdź, który kurs Cię interesuje…

 

  • KURS KONWERSACYJNY: Kurs konwersacyjny z języka angielskiego polega na intensywnym rozwijaniu umiejętności mówienia poprzez regularne rozmowy na różnorodne tematy. Zajęcia koncentrują się na praktycznym użyciu języka, poprawie płynności mówienia, wymowie oraz pewności siebie w komunikacji. Na naszych spotkaniach dyskutujemy o aktualnych wydarzeniach, codziennych sytuacjach, a także o tematach związanych z Twoimi zainteresowaniami i potrzebami zawodowymi. Kurs prowadzony jest w luźnej, interaktywnej atmosferze, często z wykorzystaniem materiałów autentycznych, takich jak artykuły prasowe, filmy czy podcasty, co pozwala na naukę naturalnego języka

  • PRAKTYCZNA GRAMATYKA: Jeśli nie interesuje Cię pełnowymiarowy kurs, a jedynie kilka spotkań, na których skoncentrujemy się na wybranych zagadnieniach gramatycznych, to ta opcja jest dla Ciebie! Na tego typu spotkaniach wyjaśniam konkretne zagadnienie gramatyczne i ćwiczymy je praktycznie.

  • KURS PISANIA: Nie wiesz, jak napisać raport, rozprawkę, list, e-mail czy CV? Pomogę Ci w tym. Wybierz tę opcję, jeśli interesuje Cię kilka spotkań, na których omówimy dany rodzaj tekstu. Pokażę Ci modelowe teksty. Przećwiczysz pisanie, sprawdzimy i omówimy Twój tekst docelowy.

  • MATURA: Jeśli chcesz się solidnie przygotować do matury pisemnej, ustnej, podstawowej lub rozszerzonej, zapraszam na ten kurs!

  • EGZAMINY: Jeśli zamierzasz przystąpić do któregoś z popularnych egzaminów, np. PET, FCE, CAE, CPE, czy TOEIC, BEC, ILEC, STANAG itp., zapraszam na kurs przygotowujący do Twojego egzaminu. Od lat z powodzeniem przygotowuję kandydatów z całej Polski. Podczas każdego kursu poznajesz specyfikę swojego egzaminu, jego części, techniki. Na bieżąco monitorujęTwoje postępy, a cały kurs kończy się próbnym egzaminem.

  • KURS OGÓLNY: Prowadzę kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, od podstawowego (A1) do zaawansowanego (C2). Podczas takiego kursu rozwijasz wszystkie sprawności językowe, słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Rozwijamy Twój zasób słownictwa, ćwiczymy wymowę. Jest to zrównoważony kurs języka angielskiego, który trwa od 120 do 150 godzin zegarowych (w zależności od Twojego zaangażowania) i kończy się egzaminem końcowym, który potwierdza osiągnięcie danego poziomu zaawansowania.

  • KURS SPECJALISTYCZNY: Jeśli interesuje Cię rozwój angielskiego w branży, w której pracujesz, zapraszam na konkretny kurs specjalistyczny. W tej chwili oferta obejmuje następujące branże: architektura, budownictwo, elektronika, finanse, inżynieria ogólna, kolej, księgowość, logistyka, mechanika, negocjacje, obsługa klienta, pielęgniarstwo, policja, prawo, spotkania, sprzedaż i zakupy, technologia, wojsko (STANAG), zarządzanie, zasoby ludzkie.

 

WAŻNE: Jest też możliwość łączenia kursów. Najczęściej łączymy kursy ogólne i specjalistyczne.

 

Dlaczego warto wybrać naukę z English Direct? Po pierwsze jestem do tego przygotowany formalnie, ponieważ ukończyłem studia z filologii angielskiej oraz dydaktyki języków obcych. Po drugie, od 1997 roku zdobyłem mnóstwo doświadczenia. Dodatkowo studiowałem marketing i reklamę oraz zarządzanie, współpracowałem też z dziesiątkami osób reprezentujących różne branże, więc wiem sporo z pierwszej ręki.

 

Dokładam wszelkich starań, by moje zajęcia były dynamiczne, kreatywne i angażujące. Gwarantuję solidność, rzetelność, profesjonalizm i satysfakcję. Inwestując w naukę języka, inwestujesz w siebie. To wartość, której nikt Ci nie odbierze!

 

Do zobaczenia!

poniedziałek-piątek 08:00-20:00

sobota  09:00-20:00

godziny pracy

kontakt

office@englishdirect.com.pl

Sochaczewskiego 2/19

07-410 Ostrołęka

Copyright 2007 - English Direct