connection
Chcesz pogadać?

Proszę bardzo! Mam dla Ciebie kurs konwersacyjny, dzięki któremu skupisz się na rozwijaniu sprawności mówienia! Ja proponuję Ci zestaw tematów, o których możemy rozmawiać, Ty dokonujesz wyboru! Kurs trwa tyle godzin, ile sobie życzysz! Zaletą tego kursu jest to, że w trakcie dynamicznie prowadzonej rozmowy, nie ma czasu na nudę, a słówka 'wchodzą' bez problemu po każdym spotkaniu! Więcej informacji tutaj...

więcej »

A A A
  • poziomy biegłości językowej
    poziomy biegłości językowej

Jaki jest Twój poziom?

Otóż jest to test zbudowany z szeregu poleceń, które ułożone są od najłatwieszych do najtrudniejszych. Test tego typu pozwala na wiarygodną ocenę bieżącego poziomu znajomości języka, a to z kolei umożliwia realizację kursu na właściwym poziomie dopasowanym do Twoich możliwości. Sprawdź, jaki poziom języka angielskiego reprezentujesz dzisiaj. Wystarczy pobrać zamieszczony niżej test (plik 1), uzupełnić go w określonym czasie i bez korzystania z żadnych pomocy językowych, a wyniki odesłać do mnie na adres office@englishdirect.com.pl. Za darmo uzyskasz cenną informację o swoim aktualnym poziomie języka! 

Test poziomujący, który tutaj proponuję składa się z dwóch części. Część pierwsza składa się z czterdziestu pytań i jest przeznaczona dla wszystkich. Część druga, zawierająca dodatkowe dwadzieścia pytań, przeznaczona jest dla osób, które czują, że stać je na więcej!  

Na cały test przeznacz 30 minut. Nie wolno Ci wracać do raz zaznaczonej już odpowiedzi. Nie wolno Ci korzystać z żadnych pomocy typu słowniki, leksykony, podręczniki, Internet, itp, ponieważ wynik testu nie będzie wiarygodny.

Po otrzymaniu ode mnie wyniku, możesz również zweryfikować swoje umiejętności korzystając z zamieszczonej niżej tabeli Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (plik 2), który w przejrzystych tabelach opisuje poszczególne umiejętności, jakich oczekuje się od osoby na poszczególnych poziomach zaawansowania. Jest to dobre narzędzie, które dodatkowo weryfikuje zgodność uzyskanego wyniku z oczekiwaniami na danym poziomie.

Jeśli chcesz w inny sposób sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego, zajrzyj TUTAJ! Jest to szybki test, dzięki któremu dowiesz się ile znasz angielskich słówek, a dzięki temu wynikowi poznasz swój poziom biegłości języka!

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki języka angielskiego, do czego Cię serdecznie zapraszam, ale nadal masz szereg pytań i wątpliwości - pisz proszę na adres english.direct@wp.pl, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!