connection
księgowość - yes!

Zajmujesz się księgowością? Potrzebujesz podszlifować angielski w tym zakresie? Bardzo proszę! Zapraszam Cię na profesjonalny kurs księgowości w języku angielskim. Więcej informacji tutaj...

więcej »

A A A

Business English

Wiem, jak ważna jest znajomość języka angielskiego w biznesie. dlatego zapraszam na zajęcia indywidualne lub grupowe (online/offline), dzięki którym poznasz język biznesu w najróżniejszych kontekstach typowych dla działalności firm, np. negocjacje, rozmowy handlowe, rozmowy telefoniczne, projekty, usługi, obsługa klienta, bezpieczeństwo i szereg innych... Proponuję Ci ogólne kursy Business English na poziomie dobranym do Twoich możliwości oraz kursy Business English przygotowujące do egzaminów, które możesz zdać w British Council.

Jeśli chodzi o kursy BE przygotowujące do egzaminów BEC (Business English Certificate), proponuję kursy na trzech poziomach:

  • BEC Preliminary
  • BEC Vantage
  • BEC Higher

 

BEC Preliminary to pierwszy stopień znajomości języka biznesu przygotowany na poziomie B1 wg Poziomów Biegłości Językowej Rady Europy, czyli na poziomie średnio zaawansowanym.

Tutaj możesz zobaczyć film z części ustnej BEC Preliminary.

Dlaczego warto zdać BEC Preliminary? Jest to cenny egzamin, jeśli planujesz karierę w biznesie, ponieważ daje Ci solidne podstawy do pracy w międzynarodowym świecie biznesu.

Egzamin ten składa się z trzech części: czytanie i pisanie, słuchanie oraz mówienie. Pierwsze dwie części zdawane są tego samego dnia, natomiast część ustna zazwyczaj nieco później, w innym terminie. 

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat tego egzaminu.


BEC Vantage to drugi stopień znajomości języka biznesu przygotowany na poziomie B2 wg Poziomów Biegłości Językowej Rady Europy, czyli na poziomie średnio zaawansowanym wyższym.

Tutaj możesz zobaczyć film z części ustnej BEC Vantage.

Dlaczego warto zdać BEC Vantage? Jest to cenny egzamin, jeśli planujesz karierę w biznesie, ponieważ potwierdza Twoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim w międzynarodowym świecie biznesu.

Egzamin ten składa się z czterech części: czytanie, pisanie, słuchanie oraz mówienie. Pierwsze trzy części zdawane są tego samego dnia, natomiast część ustna zazwyczaj nieco później w innym terminie. 

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat tego egzaminu.

BEC Higher to trzeci stopień znajomości języka biznesu przygotowany na poziomie C1 wg Poziomów Biegłości Językowej Rady Europy, czyli na poziomie zaawansowanym.

Tutaj możesz zobaczyć film z części ustnej BEC Higher.

Dlaczego warto zdać BEC Higher? Jest to cenny egzamin, jeśli planujesz karierę w biznesie, ponieważ potwierdza skuteczność Twoich umiejętności w posługiwaniu się zaawansowanym językiem angielskim w wymagającym międzynarodowym świecie biznesu.

Egzamin ten składa się z czterech części: czytanie, pisanie, słuchanie oraz mówienie. Pierwsze trzy części zdawane są tego samego dnia, natomiast część ustna zazwyczaj nieco później w innym terminie. 

Tutaj znajdziesz więcej na temat tego egzaminu.

 

Zapraszam!