connection
przetłumacz www

Prowadzisz biznes? Chcesz się rozwijać i docierać do zdecydowanie większego grona klientów, a Twoja firmowa strona www jest wyłącznie w języku polskim? Nie zostawaj w tyle! Otwórz się dla milionów anglojęzycznych użytkowników Internetu i przetłumacz swoją stronę www na angielski! Jak? Byle nie za pomocą Tłumacza Google :) Więcej informacji tutaj! Zapraszam do kontaktu, ustalimy szczegóły współpracy!

więcej »

A A A

obsługa językowa firm

Oferta, którą do Państwa kieruję, jest odpowiedzią na rosnące potrzeby firm w zakresie obsługi językowej związanej z chęcią dotarcia do szerszej liczby klientów lub nawiązania współpracy z firmami zagranicznymi. Analizując swoje osobiste doświadczenia wiem, że firmy oczekują najczęściej szybkich i rzetelnych tłumaczeń w kontaktach z zagranicznymi kontrahentami bez konieczności zatrudniania na stałe tłumacza w firmie. Współpracując od lat z szeregim firm z najróżniejszych sektorów rynku jestem świadom tego, że często potrzebna jest elastyczna, zaufana i odpowiednio przygotowana osoba, która zajmie się profesjonalną realizacją kluczowego w danej chwili dla firmy zlecenia. Dlatego jestem do Państwa dyspozycji; przyjadę do Państwa firmy na określony czas w ciągu dnia, obsłużę językowo spotkanie, konferencję, przeprowadzę rozmowę telefoniczną lub konferencję online oraz podejmę się bieżącego tłumaczenia korespondencji zagranicznej.

Korzystając z proponowanych przeze mnie usług, zapewniacie Państwo swojej firmie profesjonalny serwis w zakresie obsługi zadań wymagających znajomości języka angielskiego.

W ramach obsługi językowej oferuję Państwu:

  • szkolenia językowe dla pracowników

Oferta English Direct obejmuje zarówno zajęcia indywidualne dla kadry zarządzającej oraz kursy grupowe dla pracowników. Od roku 1997 prowadzę tego typu zajęcia w firmach, które nieustannie zgłaszają zapotrzebowanie na szkolenia swoich pracowników. Celem szkoleń jest rozwój konkretnych umiejętności językowych niezbędnych do efektywnego porozumiewania się w ściśle określonym środowisku pracy.

Proponuję Państwu kursy "szyte na miarę", czyli dopasowane poziomem i treściami do Państwa potrzeb językowych, które prowadzę w sposób dynamiczny, zindywidualizowany i praktyczny wykorzystując często autorskie pomoce naukowe oraz multimedia, co gwarantuje zauważalne postępy, satysfakcję z nauki oraz solidne opanowanie języka angielskiego.

Mogą Państwo zamówić zajęcia zarówno indywidualne, jak i grupowe, w godzinach pracy lub po godzinach w siedzibie Państwa firmy lub online (prowadzę też komfortowe online dzięki aplikacji Google Hangout lub Skype, które również cieszą się dużym zainteresowaniem).

Działalność mojej firmy charakteryzuje elastyczność, dlatego zawsze dostosowuję się do Państwa potrzeb i życzeń.

  • tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe (i przysięgłe we współpracy z zaprzyjaźnionym biurem)

Wykonuję następujące typy tłumaczeń: specjalistyczne, zwykłe i ustne (konsekutywne).

Tłumaczę wszelkiego rodzaju teksty i dokumenty z różnych dziedzin:  oferty handlowe, korespondencję ogólną i handlową, instrukcje techniczne, umowy, kontrakty, materiały przetargowe, broszury marketingowe, dokumenty prawne, dokumenty do odpraw celnych, faktury, artykuły, referaty, materiały reklamowe, strony internetowe i wiele innych.

Gotowe tłumaczenia odsyłam w formie wydruku lub w wersji elektronicznej (za wyjątkiem dokumentów tłumaczonych przysięgle). Powierzone mi zlecenia objęte są zasadą bezwzględnej poufności. Moim priorytetem jest ochrona Państwa dokumentów i prywatności.

  • obsługę zagranicznej korespondencji firmowej

Oferuję jednorazowe lub stałe tłumaczenie oraz prowadzenie Państwa korespondencji zagranicznej w języku angielskim zarówno za pomocą poczty tradycyjnej, jak i elektronicznej. Oferuję Państwu bieżącą obsługę korespondencji firmowej, gwarantując pełną poufność.

  • obsługę językową rozmów i negocjacji biznesowych

Tego rodzaju spotkania wymagają ode mnie przyjęcia roli mediatora i doradcy angażując wiedzę i kompetencje często wykraczające poza zakres czysto językowy. Pragnę tutaj dodać, że poza wykształceniem filologicznym, posiadam też ukończone studia magisterskie w zakresie Public Relations, zarządzania, marketingu i reklamy oraz szereg kursów z dziedzin powiązanych z biznesem. Poza tym, moje doświadczenie uczestnictwa w tego typu rozmowach także w znacznym stopniu przyczynia się do skutecznej realizacji zlecenia. Jeżeli planują Państwo nawiązać relacje biznesowe lub chcą zawrzeć korzystny kontrakt z obcojęzycznym partnerem skorzystanie z tego typu usługi - jest po prostu bez wątpienia opłacalne.

  • kontakt telefoniczny z kontrahentami

Jest to opcja, która również cieszy się sporą popualrnością wśród firm. Jeśli potrzebują Państwo wykonać rozmowę telefoniczną z kontrahentem w języku obcym, zapraszam do współpracy.

  • obsługę językową wystąpień targowych i imprez okolicznościowych

Zapraszam również Państwa do zlecania: tłumaczeń ustnych, pisemnego przygotowania przemówień, odczytów, opieki nad gośćmi (np. powitania, prezentacje firmy, pożegnania, itp.), czy przeprowadzania prezentacji firmowych w języku angielskim.

  • obsługę gości zagranicznych w kraju

Oferuję pełną obsługę językową Państwa gości z zagranicy (opieka, tłumaczenie) od przylotu/przyjazdu przez zaplanowane spotkania po wyjazd. Na Państwa życzenie pełnię też funkcję osoby towarzyszącej, która zrealizuje tłumaczenia podczas mniej formalnych punktów pobytu gości w Państwa firmie.

  • wsparcie podczas rekrutacji pracowników w języku obcym

Niniejsza oferta uwzględnia też pomoc w ocenie stopnia znajomości języka angielskiego kandydatów do pracy w Państwa firmie wg. Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (The Common European Framework of Reference for Languages).

  • inne usługi z zakresu obsługi językowej firm na życzenie