connection
przetłumacz www

Prowadzisz biznes? Chcesz się rozwijać i docierać do zdecydowanie większego grona klientów, a Twoja firmowa strona www jest wyłącznie w języku polskim? Nie zostawaj w tyle! Otwórz się dla milionów anglojęzycznych użytkowników Internetu i przetłumacz swoją stronę www na angielski! Jak? Byle nie za pomocą Tłumacza Google :) Więcej informacji tutaj! Zapraszam do kontaktu, ustalimy szczegóły współpracy!

więcej »

A A A

FCE

Jest to chyba najpopularniejszy międzynarodowy egzamin z języka angielskiego, który jest w ofercie University of Cambridge, a który w Polsce jest organizowany przez British Council.

Egzamin FCE sprawdza Twoją ogólną zdolność do komunikowania się w języku angielskim w szeregu różnych sytuacji życia codziennego na poziomie B2 wg Poziomów Biegłości Językowej Rady Europy, czyli na poziomie średnio zaawansowanym wyższym (tj. na poziomie zbliżonym do polskiego egzaminu maturalnego zdawanego w wersji rozszerzonej).

Egzamin sprawdza:

  • czy rozumiesz sens usłyszanych poleceń i komunikatów,
  • czy potrafisz sobie poradzić z większością typowych sytuacji w podróży po kraju anglojęzycznym,
  • czy potrafisz zadawać pytania i prowadzić rozmowy,
  • czy potrafisz pisać listy/emaile lub robić notatki na temat znanych ci zagadnień.

Tutaj zobaczysz, jak wygląda przykładowa ustna część egzaminu FCE. Niżej znajdziesz broszurę na temat egzaminu FCE; a przykładowe części egzaminu są do pobrania tutaj.

Dlaczego warto zdać FCE? Jest to jeden z cenniejszych egzaminów, który jest honorowany przez tysiące wiodących instytucji (zarówno biznesowych, jak i edukacyjnych) na całym świecie, a certyfikat jest ważny bezterminowo.