connection
przetłumacz www

Prowadzisz biznes? Chcesz się rozwijać i docierać do zdecydowanie większego grona klientów, a Twoja firmowa strona www jest wyłącznie w języku polskim? Nie zostawaj w tyle! Otwórz się dla milionów anglojęzycznych użytkowników Internetu i przetłumacz swoją stronę www na angielski! Jak? Byle nie za pomocą Tłumacza Google :) Więcej informacji tutaj! Zapraszam do kontaktu, ustalimy szczegóły współpracy!

więcej »

A A A

CAE

Jest to wartościowy międzynarodowy egzamin z języka angielskiego oferowany przez University of Cambridge, a który w Polsce jest organizowany przez British Council. Jest to egzamin, który zdają osoby po FCE oraz osoby, które zamierzają studiować w kraju anglojęzycznym i chcą przedłożyć dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie wymaganym przez uczelnie lub potrzebują tego certyfikatu do celów wizowych.

Egzamin CAE sprawdza Twoją zdolność do komunikowania się w języku angielskim w szeregu różnych sytuacji życia codziennego na poziomie C1 wg Poziomów Biegłości Językowej Rady Europy, czyli na poziomie zaawansowanym.

Tutaj zobaczysz, jak wygląda przykładowa ustna część egzaminu CAE. Niżej znajdziesz także przykładowe części egzaminu CAE; więcej do pobrania tutaj.

Dlaczego warto zdać CAE? Jest to cenny egzaminów, który jest honorowany przez szereg wiodących instytucji (zarówno biznesowych, jak i edukacyjnych) na całym świecie, a certyfikat jest ważny bezterminowo. CAE jest akceptowany przez wiele uczelni w Australii, Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii, np.:

 

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat instytucji, które honorują CAE na świecie.

Ponadto, zdany egzamin CAE daje większe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Pracodwacy postrzegają ten certyfikat z uznaniem.