connection
Jesteś prawnikiem?

Studiujesz prawo? Jesteś na aplikacji? Praktykujesz prawo? Ta propozycja jest dla Ciebie! Przygotowałem dla Ciebie kurs, dzięki któremu poszerzysz swoją znajomość języka angielskiego w tej dziedzinie! Zapraszam Cię na kurs języka angielskiego prawniczego, który pozwoli Ci opanować różnorodne zagadnienia prawa anglosaskiego. Więcej informacji znajdziesz tutaj!

więcej »

A A A

angielski od zera

Cieszę się, że tutaj jesteś, ponieważ gwarantuję Ci, że dzięki temu kursowi zdobędziesz solidny fundament, na który składają się podstawy gramatyki angielskiej, dzięki której będziesz mogła/mógł budować angielskie zdania, ale także niezbędne słownictwo z popularnych dziedzin codziennego życia, które pozwolą Ci na podstawowe funkcjonwanie w anglojęzycznym świecie. Poza tym, kurs ten wyćwiczy w stopniu podstawowym wszystkie sprawności językowe... nauczysz się więc rozumieć język angielski, będziesz mogła/mógł czytać teksty, nauczysz się pisać proste teksty i co najważniejsze... zaczniesz mówić! :)

Jest to kurs online, który jest przeznaczony dla osób indywidualnych, ale także dla małych (maksymalnie czteroosobowych) grup! Oznacza to, że - w porównaniu do czysto komercyjnych dużych grup organizowanych przez szkoły językowe - tutaj czas przeznaczony na każdeo uczestnika kursu jest o niebo większy! A to oznacza, że możesz mówić i ćwiczyć język przez więcej czasu!

SPOTKANIA: 1 lub 2 razy w tygodniu

Każde zajęcia trwają 60 minut (40 minut – konwersacje na wybrany temat, 20 minut – ćwiczenia gramatyczno-leksykalne)

Celem tych zajęć jest rozwijanie sprawności mówienia w języku angielskim, rozwijanie zasobów słownictwa z różnych dziedzin życia, pokonanie strachu przed mówieniem!

Wymagania techniczne:

  • Pamiętaj, że najważniejszym elementem lekcji online  jest szybkie połączenie Internetowe.
  • Minimum 256 kb/s, zalecane łącze szerokopasmowe.
  • Sprawny sprzęt: komputer/laptop, słuchawki, mikrofon, headset.
  • Podczas zajęć normalnie się słyszymy, piszemy, mówimy, dzielimy się ekranem oraz możemy się wzajemnie widzieć J
  • Do prowadzenia spotkań wykorzystujemy Google Hangout lub Skype.
  • Wymagana jest podstawowa znajomość obsługi komputera/Internetu.

Chcesz umówić się na pierwsze zajęcia online? Skontaktuj się ze mną tutaj!